X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies oraz zbieramy dane określane jako dane osobowe. Więcej w Polityce Prywatności oraz RODO.
Start Blog

Blog - opakowania papierowe - pakowanie prezentów

Wady opakowań z papieru i tektury

Opakowania papierowe produkowane są z arkusza papieru lub wstęgi tektury, przez spilśnienie odpowiednio przygotowanych włókien roślinnych, czasami z dodatkiem wypełniaczy, środków zaklejających, barwników oraz innych pomocniczych środków chemicznych.
Więcej

Zalety kartonowych opakowań

Opakowania tekturowe, nazywane również kartonowymi mają szeroki zakres zastosowań i zalet. Stosuje się je w każdej dziedzinie życia i przemysłu.
Więcej

Pakowanie prezentów ciąg dalszy

Jeśli mamy upominek o nieregularnych kształtach z powodzeniem możemy go zapakować w tekturowe pudełko. Skąd wziąć tekturowe pudełko? Ze sklepu – poprosić o nie sprzedawcę lub wykorzystać stare po butach, szklanych naczyniach lub innych upominkach.
Więcej

Reklamowa rola torby papierowej

Torby na zakupy, które klienci dostają lub kupują w sklepach to nie tylko pewna norma i wygoda ale również reklama dla producenta. Zwykła torba papierowa, nawet ta szara może być torbą reklamową, wystarczy nadruk z symbolem firmy. W branży kosmetycznej, odzieżowej, obuwniczej czy spożywczej na każdej papierowej torbie widnieje logo sklepu w którym dokonaliśmy zakupu.
Więcej

Ekologiczne torebki na prezenty własnoręcznie zdobione

Zacznijmy od tego gdzie można kupić torebki ekologiczne bez nadruków. Najlepiej zamówić hurtowo w sklepach internetowych lub hurtowniach papierniczych. Zwykła torebka na prezenty średniej wielkości to koszt rzędu 3zł. Nasza torebka nie wyniesie Cię więcej jak 1,5zł.
Więcej

Opakowania na prezenty hand made

Opakowania na prezenty własnej roboty to doskonała zabawa i niepowtarzalna wizytówka. Nie mówiąc już o zaletach ekonomicznych. Przeliczmy ile w ciągu roku dajemy średnio prezentów i ile wydajemy na same opakowania tych prezentów.
Więcej

Torby plastikowe czy papierowe są bardziej ekologiczne

Każdy z nas miał do czynienia z reklamówkami ekologicznymi dostępnymi za drobną opłata w sklepach sieciowych wielkopowierzchniowych. Jednak czy te torby są na pewno ekologiczne?
Więcej

Kartonowe pudła ozdobne

Kto z nas nie posiada zbędnych rzeczy, których szkoda wyrzucić. Papierów, które musimy trzymać. Bibelotów, niechcianych prezentów, których nie wypada się pozbyć. Biżuterii i innych drobiazgów, które pałętają się i zagracają nam dom.
Więcej

Kartonowe opakowanie na ciasto weselne

Kartonowe opakowania na weselne ciasta dla gości są znacznie bardziej eleganckie i stylowe niż plastikowe. Mogą być czysto białe, lub z nadrukiem albo kolorowe z wybranym doseniem przez młodą parę.
Więcej
[ X ]

Zgłoś błąd

E-mail:
Opis błędu *